The Place For All Your Video Needs!

Download ARKA SOKAKLAR 320. BÖLÜM | FULL HD in hd 720p 1080p mp3 torrent mp4 free utorrent 3gp mkv Avi watch online WEBM Audio Dvdrip kickass Netflix zJpTruFi1IM

Home Arka Sokaklar › ARKA SOKAKLAR 320. BÖLÜM | FULL HD
ARKA SOKAKLAR 320. BÖLÜM | FULL HD
ARKA SOKAKLAR 320. BÖLÜM | FULL HD HD Mp4 3GP ARKA SOKAKLAR 320. BÖLÜM | FULL HD  Video and MP3 ARKA SOKAKLAR 320. BÖLÜM | FULL HD 3GP Video

Information

File Name : ARKA SOKAKLAR 320. BÖLÜM | FULL HD
Published: 31 Jan 2019
Duration: 2.09.25 Sec
Channel: Arka Sokaklar
Uploaded HD
Views: 201.732
Likes: 1110
Dislikes: 119

Download ARKA SOKAKLAR 320. BÖLÜM | FULL HD in hd 720p 1080p mp3 torrent mp4 free utorrent 3gp mkv Avi watch online WEBM Audio Dvdrip kickass Netflix zJpTruFi1IM ,Download ARKA SOKAKLAR 320. BÖLÜM | FULL HD Full 3gp Video Song, Movie, Natok, , Trailer Watch Online Free Torrent Utorrent kickass Netflix, Download ARKA SOKAKLAR 320. BÖLÜM | FULL HD Movie All Song HD MP4, 3GP, Mp3, Download ARKA SOKAKLAR 320. BÖLÜM | FULL HD Full Mp3 64 Kbps, 128kbps, 192kbos, 320kbps, Download ARKA SOKAKLAR 320. BÖLÜM | FULL HD Album All Video Song And Mp3 Arka Sokaklar'ın bütün bölümlerini bu linkten izleyebilirsiniz: https://goo.gl/bmQMf2

Arka Sokaklar 320. Bölüm Özeti

Mesut, Murat ve Ali, Rıza Baba’yı kurtarmak için illegal yöntemler de olmak üzere her yola başvuruyor.
Korkut; Mesut, Murat ve Ali’nin kurduğu pusuya düşer ve Rıza Baba’yı kurtarmak için ekibin illegal olarak kullanacağı karakola götürülür. Cemal Müdür ve Yakup, Korkut’un ortadan kaybolmasından şüphelenirler. Arif Müdür’den yeraltı mekanını saklayabildikleri kadar saklayacaklardır. Hatta Hüsnü’den de. Zaten Hüsnü’nün yeterince başı derttedir ve bir fazlasına daha gerek yoktur.
Arif Müdür, yasal olarak Rıza’yı kurtaracak deliller aramanın peşindedir. Savcı Fikret ile görüşüp kendilerine yardımcı olmasını ister. Fikret zaten Rıza Baba’ya ve ekibe yabancı değildir. Ve elinden geleni fazlasıyla yapacaktır.
Cevher, yeni toparlanmış imajı ile ortaya çıkar. Sakallar kısalır ve İstanbul’a uygun kıyafetlerini üzerine giyer. Tek değişmeyen şey hayalindeki Zilha’dır.
Rıza için ziyaret günüdür. Ali, Pınar ve Ayla hazırlanıp gitmek için heyecanlıdırlar. Rıza da ailesi geleceği için heyecanlıdır. Ancak Soydan’ın aileye kötü bir sürprizi vardır.
Cemal; Arif ve Murat’ı Korkut’un nerede olduğu ile ilgili sıkıştırır. Arif, Korkut’un nerede olduğunu gerçekten bilmemektedir. Sonrasında Murat’tan şüphelenir ve onu sıkıştırır ancak, tatmin edici cevap alamaz.
Mesut, Korkut’u bir güzel hırpalar. Rıza Baba’ya kurdukları tuzağı, Abdülmalik Asfa’nın yerini, Cevher’i, Soydan’ı, her şeyi öğrenir ve bir kameraya kaydeder. Ancak bu illegal yollarla alınan bilgi olduğu için mahkemede işe yaramayacaktır. Korkut’tan alacağı bilgileri aldıktan sonra serbest bırakır. Aslında bu Cevher’e ve baştakilere ulaşmanın bir yoludur.

Arka Sokaklar yönetmenliğini Orhan Oğuz'un yaptığı, yapımcılığını Türker İnanoğlu'nun üstlendiği Kanal D'de yayınlanan efsane Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir.

Arka Sokaklar Dizisi'nde İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren emniyet müdürü Rıza Baba olur.

Dizinin senaryosunu Ahmet Yurdakul ve Ozan Yurdakul yazmıştır. Dizinin yapım şirketi Erler Film'dir. Dizinin müzikleri Murat Evgin tarafından yapılmıştır.

Arka Sokaklar Oyuncu Kadrosu:

Zafer Ergin (Rıza Baba ), Şevket Çoruh (Mesut ), Özgür Ozan (Hüsnü Çoban), Müge Boz (Ece), Can Nergiz (Onur), Alp Korkmaz (Ali), Beril Kayar (Deniz), Figen Evren (Suat), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Can Başak (Arif Müdür), Tunç Oğuz (Arda), Buse Varol (Yasemin), Yüsra Geyik (Zeliha), Manolya Aşık (Şule), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Kerimhan Duman (Tunç), Balım Gaye Bayrak (Ceren), Seda Kement (Feray), Esin Karakaya (Neriman), Tolga Yavuz (Dr.Eren), Efe Aydın (Fatih), Garip Kont

BDsms24.Com © 2018